Stavění máje
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám
Provenience: z ateliéru autora
ID: 281681
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:04
Current price: 8.000 CZK (334 €)