Vladan Kolář (1978)
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:10
Current price: 2.500 CZK (105 €)