Cyklistka
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen
Aantiqari.at Radhošťská
studied at The Secondary Technical School of Ceramics
ID: 281705
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:28
Current price: 5.000 CZK (209 €)