Ivan Komárek (1956)

TY

litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír

Aantiqari.at Radhošťská

the disciple of prof. J. Smetana

ID: 281720

Auction price: 3.500 CZK (146 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 17:43

Current price: 3.500 CZK (146 €)