Václav Chochola (1923-2005)

Pařížský motiv

originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)

Literature: publikováno v: Kabinety Vzpomínek (1993)

the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

ID: 281745

Auction price: 18.000 CZK (750 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 18:08

Current price: 18.000 CZK (750 €)