Stanislav Sedlář (1900-?)

Krajina s potokem

olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281833

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:55

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids