Jaroslav Peregrin Kloc (1894-?)
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)