Krajina s racky nad jezerem
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281856
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:18
Current price: 1.500 CZK (63 €)