Letní krajina
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281861
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:36
Current price: 700 CZK (30 €)