Piknik
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281862
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:37
Current price: 800 CZK (34 €)