akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281920
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:55
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids