Emanuel Ranný (1943)
litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:40
Current price: 300 CZK (13 €)