František Fuksa
olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:07
Current price: 500 CZK (21 €)