K. Marek
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:19
Current price: 800 CZK (34 €)