J. Krupka
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 05. 2024 14:12
Current price: 500 CZK (21 €)