Reflektory v mém ateliéru
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)
Literature: publikováno v: monografie Artia Václav Chochola (1960), Kabinety Vzpomínek (1993)
the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
ID: 281744
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:07
Current price: 15.000 CZK (625 €)