Vesnice v krajině
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281851
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:04
Current price: 700 CZK (30 €)