Jan Hlaváček
olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:11
Current price: 400 CZK (17 €)