Jaroslav Valečka (1972)

Zbitý homosexuál

olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. zezadu J. Valečka, rám

ID: 19739

Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

START AUCTION ...

Current price: 50.000 CZK (2.084 €)