Karel Kupka (1905-1971)

Lomnický štít

olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, plátno lehce protrženo

the member of SCVU

ID: 174

Auction price: 1.600 CZK (67 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:53

Current price: 1.600 CZK (67 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids