Lomnický štít
olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, plátno lehce protrženo
the member of SCVU
ID: 174
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:53
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids