Malá Strana
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
ID: 50
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:52
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 50