Květiny
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
ID: 70
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:18
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 70
Auction price: 500 CZK (21 €)