Josef Bolf (1971)

Out of time

lithography, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, no. 30/190

ID: 139

Auction price: 3.800 CZK (159 €)

FIRST BID TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00

Current price: 3.800 CZK (159 €)