Podzimní krajina
olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 226024
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:21
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids