Rudolf Němeček (1921)

Zasnění

olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

ID: 256143

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:19

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids