Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

Nová radnice v Brně

lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 265070

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids