Jiří Mocek (1945)

František Palacký

litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru

the disciple of prof. J. Sacha

ID: 265825

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:10

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID7**4 History of bids