I. Krňanský

Ostrvá (Vysoké Tatry)

olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 266318

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:28

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids