Malostranská Mostecká věž
lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of F. Zenisek
ID: 266768
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 22:02
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids