Vladislav Röhling (1878-1949)

Malostranská Mostecká věž

lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý

Aantiqari.at Radhošťská

the disciple of F. Zenisek

ID: 266768

Auction price: 450 CZK (19 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 22:02

Current price: 450 CZK (19 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids