Podzimní zátiší
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 267296
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:26
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids