Antonín Boubín

Staré Buky

olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

ID: 267337

Auction price: 370 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:25

Current price: 370 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids