Štěpán Mareš (1972)

Ženy na pláži u Černého moře

olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 267423

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:10

Current price: 700 CZK (30 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids