Hommage á Antonio Vivaldi
litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267426
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids