Milena Dvořáková

Hommage á Antonio Vivaldi

litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 267426

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**2 History of bids