Selfcontained
litografie, 2018, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, 98/117
ID: 267543
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2022 20:39
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 267543