Svede ji, nebo nesvede?
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268000
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:09
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids