Honoré Daumier (1808-1879)

Na plovárně

litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 268030

Auction price: 100 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:39

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids