Ludmila Mazancová (1944)

Masopust

akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná

ID: 268056

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:46

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids