Ludmila Mazancová (1944)

Podzimní stromy

akvarel, pastel, papír, 2006, 24,7 x 16 cm, sign. PD Mazancová 2006, pasparta, vyskleno

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 268073

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:30

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids