Cyril Chramosta (1908-1990)

Hrad

litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 268078

Auction price: 250 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:22

Current price: 250 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids