Libor Beránek (1965)

Vážka

lithography, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. lower/right Libor Beránek 2017, no. 101/200

ID: 268632

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:38

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID8**7 History of bids