Emanuel Hosperger (1891-1984)

Jaro v Tatrách (Skupina velehor)

olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. Bruckner at The Academy of Fine Arts in Munich

ID: 268828

Auction price: 1.400 CZK (59 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:50

Current price: 1.400 CZK (59 €)

Last auctioneer: ID8**1 History of bids