Strom v měsíčním svitu

dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 274423

Auction price: 170 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 21:52

Current price: 170 CZK (8 €)

Last auctioneer: ID5**2 History of bids