Kateřina Vítečková (1931)

Ptáček

litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 275852

Auction price: 600 CZK (25 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:30

Current price: 600 CZK (25 €)

Last auctioneer: ID8**3 History of bids