Jan Halla (1926-1988)

Pampeliška s motýlem

litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 277162

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:30

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids