Milada Schmidtová (1922-?)

Stavení v jabloňovém sadu

olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce

ID: 277870

Auction price: 3.600 CZK (150 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:21

Current price: 3.600 CZK (150 €)

Last auctioneer: ID7**0 History of bids