Tereza Kučerová (1964)

Únava

litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 278789

Auction price: 600 CZK (25 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:34

Current price: 600 CZK (25 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids