Kateřina Vítečková (1931)

Rybičky

litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 278834

Auction price: 250 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:32

Current price: 250 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID8**7 History of bids