Václav Brožík - napodobitel

Krávy u vody

olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 279028

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:36

Current price: 3.000 CZK (125 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids