F. Machač

Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry

akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 280934

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:06

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids