Jan Bartůšek (1935-1993)

Gesto

bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1077

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:39

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID2**7 History of bids